Wzrastanie - styczeń 2021 Zobacz większe

Wzrastanie - styczeń 2021

Nowy

Styczniowe Wzrastanie już w sprzedaży! 

Temat numeru:
Nowy Rok, nowy Ja

Więcej szczegółów

5,00 zł

Stan: Ten produkt nie występuje już w magazynie

Nowy rok, nowy ja? Znane hasło? Być może budzi ono w nas negatywne emocje. Ileż to razy obiecywaliśmy sobie, że od 1 stycznia staniemy się innymi ludźmi, popracujemy nad tym i tamtym, zmienimy to i owo. Czy podejmowanie postanowień musi się nam kojarzyć z trudem i wiązać się jedynie z początkiem nowego roku?

Na podjęcie postanowień każdy czas jest najodpowiedniejszym. Każdy dzień może być Twoim TERAZ! Czy praca nad sobą się opłaca? O tym przeczytacie w jednym z artykułów w ramach tematu numeru.

Nie można zapomnieć, że do pracy nad sobą wzywa nas sam Chrystus, chce, byśmy stawali się doskonałymi na wzór Ojca niebieskiego. Nie zostawia nas z tym samych. Otrzymaliśmy łaskę, dzięki której góry możemy przenosić. Stoi przed nami zadanie kształtowania swojej sfery duchowej – konkretne wskazówki, jak to robić, znajdziecie w artykule Z nowym duchem w nowy rok.

Zachęcamy, byś w nowym roku bliżej przyglądał się sobie i odkrywał drzemiące w Tobie pasje/talenty. Może jedną z nich okaże się taniec? W dziale Porozmawiajmy czeka na Was rozmowa z instruktorką tańca. Wiedzieliście, ile dobra może płynąć z tej aktywności? Jeśli już o przyjemnościach mowa – czy są wśród naszych czytelników miłośnicy kawy? Jeśli tak, koniecznie zajrzyjcie do Inspiracji, by poznać alternatywne metody jej parzenia.

W styczniu obchodzimy niedzielę Chrztu Pańskiego, dlatego przyglądamy się bliżej sakramentowi chrztu. Ponadto w dziale Żyję w kościele możecie poczytać o świętowaniu Bożego Narodzenia przez prawosławnych, które przypada właśnie na ten miesiąc.