Wzrastanie - październik 2020 Zobacz większe

Wzrastanie - październik 2020

Nowy

Październikowe Wzrastanie już w sprzedaży! 

Temat numeru:
Anioł czy demon? Kto przy mnie stoi?

Więcej szczegółów

5,00 zł

Pewnie wielu z nas od dzieciństwa powtarza znane na pamięć słowa: Aniele Boży, stróżu mój, Ty zawsze przy mnie stój... No właśnie, kto tak naprawdę przy mnie stoi? Czy za tymi słowami nie kryją się przyzwyczajenie i obojętność, ale prawdziwe relacje z Aniołami Stróżami? Na początku października obchodzimy ich święto – niech stanie się ono okazją do zastanowienia się, czy dobrze znam swojego osobistego przyjaciela, który jest wspaniałym prezentem od Boga? Walka ciągle trwa.

Walka o nasze dusze. Na szczęście, nie jesteśmy sami i kiedy zły próbuje mieszać, właśnie aniołowie przychodzą nam z pomocą. Demony wciąż zastawiają na nas pułapki, dlatego warto być ich świadomym i o nich otwarcie mówić – nie tylko ze względu na nadchodzące Halloween. W zrozumieniu tej walki i wielkiego orędownictwa aniołów pomoże lektura artykułów tematu numeru. Pan jest z Tobą, dzielny wojowniku – będąc w Jego drużynie zawsze zwyciężamy!

Oprócz tego w odmienionym, październikowym numerze m.in. porady dla uczniów i studentów, kilka słów o relacjach, ciekawa rozmowa z egzorcystą, a także kącik inspiracji. Szczególnie zapraszamy do działu poświęconego KSM-owi - organizacja obchodzi w październiku Jubileusz 30-lecia reaktywacji.

Nowa szata graficzna, nowe działy, nowe pomysły. Zapraszamy do lektury!

20 Inne produkty