Wzrastanie - styczeń 2020 Zobacz większe

Wzrastanie - styczeń 2020

Nowy

Bóg nigdy nie przestaje nas kochać i zawsze dostrzega w nas piękno. Pogrążeni w samotności i grzechu często o tym zapominamy i z poczucia winy oraz wstydu sami oddalamy się od Niego i wspólnoty Kościoła. W Kościele jest miejsce dla każdego, a przynależność do Bożej wspólnoty jest źródłem ogromnej radości. Warto zatem przestać „bawić się w chowanego”, dać się odnaleźć i odpowiedzieć na głos Pana.

Więcej szczegółów

5,00 zł

Drodzy Czytelnicy „Wzrastania”,

Bóg cię szuka, nawet jeżeli ty Go nie szukasz. Bóg cię kocha, nawet jeżeli ty zapomniałeś o Nim – przypominał niedawno na Twitterze Papież Franciszek. Podkreślał przy tym, że Bóg nigdy nie przestaje nas kochać i zawsze dostrzega w nas piękno.

Jakie to wspaniałe wiedzieć, że niezależnie od tego, co zrobimy, jak niegodnie i źle postąpimy, zawsze możemy liczyć na to, że Bóg nam przebaczy. Pogrążeni w samotności i grzechu często o tym zapominamy i z poczucia winy oraz wstydu sami oddalamy się od Niego i wspólnoty Kościoła.

A przecież w Kościele jest miejsce dla każdego, a przynależność do Bożej wspólnoty jest źródłem ogromnej radości i szczęścia. Warto zatem przestać „bawić się w chowanego”, dać się odnaleźć i odpowiedzieć na głos Pana.

Od stycznia zmienił się format „Wzrastania”. To początek kilku istotnych zmian, które wprowadzamy, żeby jak najbardziej odpowiadać Waszym oczekiwaniom i życzeniom. W kolejnych numerach metamorfozie ulegnie również szata graficzna i dojdą nowe działy. Mamy nadzieję, że nasza „nowa odsłona” przypadnie Wam do gustu, a lektura miesięcznika stanie się jeszcze większą przyjemnością.

 

Dorota Glica

Red. prowadząca

20 Inne produkty