Wzrastanie - grudzień 2019 Zobacz większe

Wzrastanie - grudzień 2019

Nowy

Numer poświęcony okresowi Adwentu, który jest dla chrześcijan czasem wyjątkowym. Dowiecie się z niego jak go przeżyć owocnie i godnie przygotować się na przyjście Pana Jezusa.

Więcej szczegółów

1,50 zł

5,00 zł

-70%

Drodzy Czytelnicy „Wzrastania”,

Adwent jest dla nas, chrześcijan, czasem wyjątkowym. W Kościele rozpoczyna się nowy rok liturgiczny, a my, pełni radości i nadziei, przygotowujemy się na przyjście Pana. To również czas na oczyszczenie naszych serc, żeby uczynić to godnie i z należytym szacunkiem.

Pamiętajmy o tym i nie poddawajmy się bezmyślnie spłyceniu tego okresu do świątecznych reklam, zakupów i przystrajania mieszkań. Papież Franciszek przestrzega, że „jeśli spojrzymy na Boże Narodzenie tylko przez pryzmat konsumpcjonizmu i tego, co kupić, by wyprawić wspaniałe święta, to Jezus przyjdzie, ale my Go nie spotkamy”. A nie spotkać Jezusa to prawdziwy dramat. Zamiast Bożego Narodzenia będziemy mieli „święta”, a zamiast pasterki oglądanie po raz setny „Kevina samego w domu”.

 Życzę Wam, drodzy czytelnicy, mądrych wyborów zarówno na czas Adwentu, Bożego Narodzenia, jak i całego nowego roku. Niech w Waszych sercach nie zabraknie miejsca dla Dzieciątka, które uczy, co tak naprawdę w życiu jest najważniejsze.

Dorota Glica

redaktor naczelna

17 Inne produkty