Wzrastanie - lipiec-sierpień 2019 Zobacz większe

Wzrastanie - lipiec-sierpień 2019

Nowy

Idźcie i wypocznijcie nieco… Tymi słowami, Jezus zwrócił się do apostołów, gdy ci zmęczeni wrócili z misji głoszenia Ewangelii. W tym numerze „Wzrastania” zachęcamy nie tylko do odpoczynku, ale i do spędzenia lata z naszym największym przyjacielem – Bogiem. Sposobów na to jest mnóstwo: pielgrzymki, rekolekcje, zorganizowane wyjazdy. Każdy znajdzie coś dla siebie (piszemy o nich we „Wzrastaniu”)

Więcej szczegółów

6,00 zł

Drodzy Czytelnicy „Wzrastania”,

wreszcie nadeszły upragnione wakacje. Czas wypoczynku od szkoły, urlopu od pracy. Czas, który możemy poświęcić temu, co naprawdę lubimy: podróżom, zainteresowaniom, pasjom. Czas spotkań ze znajomymi, wspólnego cieszenia się słońcem i zasłużonym relaksem.

W tym numerze „Wzrastania” zachęcamy do spędzenia lata z naszym największym przyjacielem – Bogiem. Sposobów na to jest mnóstwo: pielgrzymki, rekolekcje, zorganizowane wyjazdy. Każdy znajdzie coś dla siebie (piszemy o nich we „Wzrastaniu”).

Idźcie i wypocznijcie nieco… Tymi słowami, Pan Jezus zwrócił się do apostołów, gdy ci zmęczeni wrócili z misji głoszenia Ewangelii. W imieniu całej redakcji życzę Wam udanego odpoczynku. Niezapomnianych chwil i przygód, które zostaną z Wami na zawsze. Do zobaczenia we wrześniu.

Jak Wzrastanie wygląda w środku można zobaczyć TUTAJ

Dorota Glica
Redaktor prowadząca

17 Inne produkty