Wzrastanie - czerwiec 2018 Zobacz większe

Wzrastanie - czerwiec 2018

1230-39-09

Nowy

Numer poświęcony w dużej mierze relacji: ojciec – dziecko, zarówno w sensie powszechnym jak i „teologicznym”: Bóg – człowiek.  Wśród autorów m.in.: o. M. Baron SVD („Jakie przesłanie niesie dla Ciebie Przypowieść o Synu Marnotrawnym”), A. Rayzacher-Majewska („Kiedy tata nic nie rozumie”), D. Krawczykowski („Jaki ojciec, takie życie”). Nowa dostosowana do współczesnego odbiorcy szata graficzna.

Więcej szczegółów

3,00 zł

Stan: Ten produkt nie występuje już w magazynie

Drodzy Czytelnicy „Wzrastania”

W czerwcu ojcowie mają swoje święto. Składamy im wtedy życzenia i dziękujemy za wszystko czego nas nauczyli. A ich rola w naszym życiu jest nie do przecenienia. Zapewniają poczucie bezpieczeństwa, uczą pokonywać życiowe trudności. Pokazują nam świat, jak jeździć na rowerze i grać w piłkę.

W życiu nie zawsze jednak bywa „różowo” i czasami najtrudniej porozumieć się właśnie z najbliższymi. Bycie tatą to rola na całe życie a o dobre relacje powinni dbać zarówno ojcowie jak i dzieci. O tym, co może w tym pomóc przeczytacie w tym numerze „Wzrastania”. 

         Pamiętajmy o tym, że wszystkich nas łączy jeden Ojciec - Ten w niebie. Dla Niego wszyscy jesteśmy dziećmi, na które patrzy z miłością i kocha takimi jakimi jesteśmy. Dla Boga każdy z nas jest cenny. Zaufajmy Mu ucząc się, jak „mądrze” odmawiać modlitwę „Ojcze nasz” od Papieża Franciszka.

         Spędzajmy z ojcami jak najwięcej czasu i angażujmy się podczas tych wspólnych chwil. Otaczajmy ich również codzienną modlitwą, szczególnie w miesiącu ich święta i prośmy Boga, żeby obdarzał ich mądrością oraz siłą, by zrozumieli że wywierają ogromny wpływ na swoje dzieci i są wzorami dla ich późniejszych zachowań.

Jak zwykle zachęcamy Was do podzielenia się refleksjami nt. artykułów zamieszczanych w tym numerze „Wzrastania” w listach do redakcji lub na naszym na Fb – gdzie chcemy z Wami rozmawiać i dać miejsce na wyrażanie opinii. Mamy nadzieję, że zaproponowana przez nas w tym miesiącu nowa „szata graficzna” miesięcznika przypadnie Wam do gustu a artykuły skłonią do myślenia i  dalszego „wzrastania”.

 

Dorota Glica

redaktor prowadząca

 

30 Inne produkty