Wzrastanie - maj 2018 Zobacz większe

Wzrastanie - maj 2018

Nowy

Numer majowy Wzrastania nie mógł być poświęcony nikomu innemu – jak Królowej Polski.

Chcielibyśmy zachęcić Was, żebyście w dzisiejszym, często brutalnym świecie, spróbowali wziąć przykład z Maryi i tak jak Ona na miłości do Boga zbudować miłość do drugiego człowieka.

NUMER JUŻ W SPRZEDAŻY.

Więcej szczegółów

3,00 zł

Stan: Ten produkt nie występuje już w magazynie

Drodzy Czytelnicy „Wzrastania”

Maj to dla wielu najpiękniejszy miesiąc w roku. Przyroda w pełni obudziła się już do życia i zewsząd otacza nas pięknem świeżej zieleni i kolorowych kwiatów. W Kościele to okres wyjątkowej czci Matki Bożej. Da się to zauważyć szczególnie, kiedy wieczorami gromadzimy się w kościołach lub przy kapliczkach modląc się i śpiewając ku chwale Maryi.

Majowy numer „Wzrastania” nie mógł być więc poświęcony nikomu innemu – jak Królowej Polski. Chcielibyśmy zachęcić Was, żebyście w dzisiejszym, często brutalnym świecie, spróbowali wziąć przykład z Maryi i tak jak Ona na miłości do Boga zbudować miłość do drugiego człowieka. Pięknie o tym pisze debiutująca na łamach „Wzrastania” Aneta Liberacka w tekście „Być kobietą, być kobietą jak Maryja”. O tym, jak Maryja może być niezawodnym wsparciem oraz pomocą w życiu opowiada niedawno wybrany Przewodniczący Prezydium KR KSM – Patryk Czech w artykule „Jasnogórska Pani, Tyś moją Hetmanką”. O Maryi, jako Matce naszych więzi, pisze Karolina Ples i to kolejny debiut na naszych łamach.

Skoro mowa o debiutach, ja również niedawno zaczęłam swoją przygodę w redakcji „Wzrastania”. Jest to dla mnie ogromna radość i wyjątkowy zaszczyt. Serdecznie dziękuję Wydawcy za powierzone mi zaufanie. Wierzę, że pracując w tak pełnym pasji i zaangażowania Zespole, jakim są pracownicy Wydawnictwa KSM Gotów, uda się nam tworzyć pismo, które będzie dla Was inspiracją, pomocą i drogowskazem w nierzadko trudnym okresie dorastania.

Wasz głos jest dla nas ogromnie ważny. Chcemy, żebyście współtworzyli „Wzrastanie” razem z nami. Piszcie więc, jakie tematy są Wam bliskie i o czym chcielibyście przeczytać w miesięczniku. Myślicie nieśmiało o karierze dziennikarskiej – zachęcamy do przesyłania nam krótkich, przykładowych tekstów, być może nawiążemy współpracę i ułatwimy Wam start w życie zawodowe.

Pamiętając, o tym, że nazwa pisma zobowiązuje – „wzrastamy” i rozwijamy się. Zapraszamy na nasz profil na Fb – gdzie chcemy z Wami rozmawiać i dać miejsce na wyrażanie opinii. Szanujemy Wasze zdanie i każdy Wasz głos jest ważny – bo rozumiemy, że „Wzrastania” bez waszej pozytywnej reakcji na pismo po prostu nie będzie.

Chcąc wyjść Wam naprzeciw przygotowujemy w numerze czerwcowym niespodziankę. „Wzrastanie” zmieni się zarówno pod względem poruszanej tematyki jak i formy graficznej. Pojawią się też nowi autorzy. Wszystkie zmiany jak i całą redakcję powierzamy opiece bohaterce obecnego numeru Maryi. Święta Maryjo, módl się za nami…

 

Dorota Glica

redaktor prowadząca

 

 

 

30 Inne produkty