Wzrastanie numer specjalny Zobacz większe

Wzrastanie numer specjalny o KSM

Nowy

Numer specjalny został opracowany na Zlot Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży, które odbyło się w dniu 24 lutego 2018 roku w Częstochowie. W numerze prezentacja diecezjalnych i archidiecezjalnych KSM z informacjami teleadresowymi, wywiady z Asystentem Generalnym KSM - ks. Andrzejem Lubowickim oraz byłym Generalnym Asystentem Ks. Prałatem Antonim Sołtysikiem. 

Więcej szczegółów

3,00 zł

Numer specjalny poświęcony jest Katolickiemu Stowarzyszeniu Młodzieży.

W numerze prezentacja diecezjalnych i archidiecezjalnych KSM z informacjami teleadresowymi, nazwiskami asystentów diecezjalnych, przewodniczących KSM w diecezjach. Dodatkowo wywiady z Asystentem Generalnym KSM - ks. Andrzejem Lubowickim oraz byłym Generalnym Asystentem Ks. Prałatem Antonim Sołtysikiem. Ponadto w numerze znajdziecie także ciekawe opisy działań i inicjatyw podejmowanych przez KSM w różnych częściach kraju, które stanowią o charyzmacie poszczególnych grup i są ich odpowiedzią na potrzeby Kościoła lokalnego. Jest to baza wiedzy o KSM w Polsce, ale także baza pomysłów - zachęcamy do lektury.

Dodatkowo w numerze znajduje się akt zawierzenia Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Marce Bożej na Jasnej Górze, który miał miejsce w dniu 24 lutego 2018 r.

30 Inne produkty