Oto ja - zeszyt lidera marzec - czerwiec 18 Zobacz większe

Oto ja - zeszyt lidera marzec 2018 - czerwiec 2018

Nowy

Materiały formacyjne dla młodzieży marzec 2018 - czerwiec 2018 zeszyt 2

Wyjątkowe materiały formacyjne dla każdego lidera i prowadzącego. Te materiały są zbiorem instrukcji i propozycji spotkań dla liderów grup. Materiały stanowią super podpowiedź zawierają nie tylko dokładny scenariusz spotkań z propozycjami tematów przewodnich, czytań, modlitw czy myśli, ale nawet teksty opowiadań czy filmów.

Więcej szczegółów

12,00 zł

Materiały formacyjne dla młodzieży marzec 2018 - czerwiec 2018 zeszyt 2

"Zaproszenie wszystkich grup młodzieżowych do wspólnego podążania drogą wskazaną przez papieża Franciszka" -  ks. Emil Parafiniuk Dyrektor KBO ŚM.

Materiały formacyjne są zbiorem instrukcji i propozycji spotkań dla liderów grup na okres marzec - czerwiec 2018. Zawierają dokładny scenariusz spotkań z propozycjami tematów przewodnich, propozycjami czytań, modlitw i myśli do podsumowania, a nawet teksty opowiadań czy linki do muzyki i filmów, z których można korzystać podczas spotkania.

Materiały formacyjne dla młodzieży to swoista instrukcja dla duszpasterzy zajmujących się młodzieżą, liderów grup młodzieżowych czy każdego kto pracuje na rzecz formacji młodych.

Do materiałów dołączony jest List Episkopatu Polski na Rok Świętego Stanisława Kostki, który jest dla nas wskazówką i wezwaniem do tego by nie tylko się przyjrzeć św. Stanisławowi Kostce w tym roku, ale także brać z niego przykład. Św. Stanisław zwykł mówić "Do wyższych rzeczy zostałem stworzony i dla nich winienem żyć" te słowa mogą i dla nas być wskazówką, choć bardzo wymagającą.

 

Kategoria

książka

Tytuł

Materiały formacyjne dla młodzieży – marzec 2018 -  czerwiec 2018 zeszyt 2

Wydanie

I

Język wydania

polski

Wydawnictwo

Wydawnictwo i Księgarnia KSM „GOTÓW”

Rok wydania

2017

ISBN

978-83-87207-45-8

Ilość stron

159

Wymiary (wys./szer.)

210 mm/ 148 mm

Okładka

miękka

30 Inne produkty