Dziennik duchowy - maj Zobacz większe

Dziennik duchowy - maj

Nowy

Dziennik duchowy Maj: Oto Ja, zaufaj Mi! Nie zwlekaj dołącz do formacji już dziś.

ZAUFAJ BOGU i daj się poprowadzić.

Daj się ponieść zaufaj i kup dziennik duchowy na maj. To kolejny z serii dzienników duchowych wydawanych pod hasłem przewodnim OTO JA! Numer majowy nosi tytuł: „Oto Ja, zaufaj Mi!” 

Więcej szczegółów

5,00 zł

Dziennik duchowy Kwiecień: Oto Ja, zaufaj Mi!

„Najmilsza jest dusza ta, która wierzy mocno w dobroć Moją i zaufała Mi zupełnie; obdarzam ją swoim zaufaniem i daję jej wszystko, o co prosi " (Dz 453). Pytania stawiane w dzienniczku w tym miesiącu pokażą nam czy ufamy Bogu? Czy powierzamy mu swoje życie? Jak często przystępuję do Komunii Świętej? Czy jestem przygotowany i na ile by bronić swojej wiary? Jak często modlę się do Ducha Świętego?" - to myśl tytułowa nawiązująca do zaufania Bogu.

 

Dziennik duchowy na maj z serii dzienników duchowych wydawanych pod hasłem przewodnim OTO JA! Numer majowy nosi tytuł: „Oto Ja, zaufaj Mi!” Dzienniczek składa się z fragmentów Pisma Świętego do przemyślenia na każdy dzień miesiąca, komentarz w postaci myśli, cytatu czy rozmyślania z pytaniami do  rozważań oraz miejsce na notatki i własne uwagi i przemyślenia. Całość ma 67 strony. Myślą przewodnią na maj jest rozważanie nad Darem Umiejętności w kontekście Cudu w Kanie Galilejskiej. Przez dar umiejętności Duch Święty pomaga ochrzczonym kierować się w życiu wiarą. Wiara jest bowiem osobistą relacją z Panem Bogiem.

Myśl tytułowa to zawołanie: „Najmilsza jest dusza ta, która wierzy mocno w dobroć Moją i zaufała Mi zupełnie; obdarzam ją swoim zaufaniem i daję jej wszystko, o co prosi " (Dz 453). Pytania stawiane w dzienniczku w tym miesiącu pokażą nam czy ufamy Bogu? Czy powierzamy mu swoje życie? Jak często przystępuję do Komunii Świętej? Czy jestem przygotowany i na ile by bronić swojej wiary? Jak często modlę się do Ducha Świętego?

Celem tego miesiąca formacji jest zaproszenie każdego z nas do dojrzałego przeżywania uczestnictwa we Mszy Świętej, a dla bardziej wytrwałych także prawda do przekazania mówiąca o tym, że Bóg jest darem, że każde spotkanie z nim jest darem. Owocem formacji tego miesiąca ma być kształtowanie nawyku przywoływania Ducha Świętego

Kategoria

książka

Tytuł

Dziennik duchowy Majowy:Oto Ja, zaufaj mi!

Wydanie

I

Język wydania

polski

Wydawnictwo

Wydawnictwo i Księgarnia „GOTÓW” KSM

Rok wydania

2017

ISBN

978-83-87207-51-9

Ilość stron

67

Wymiary (wys./szer.)

210 mm/ 148 mm

Okładka

miękka

30 Inne produkty