Dziennik duchowy - kwiecień Zobacz większe

Dziennik duchowy - kwiecień

Nowy

Dziennik duchowy Kwiecień: Oto Ja, jestem z tobą! Dziennik duchowy na kwiecień to kolejny już z serii dzienników duchowych wydawanych pod hasłem przewodnim OTO JA! Numer kwietniowy nosi tytuł: „Oto Ja, jestem z tobą” 

Więcej szczegółów

5,00 zł

Dziennik duchowy Kwiecień: Oto Ja, jestem z tobą!

Dziennik duchowy na kwiecień z serii dzienników duchowych wydawanych pod hasłem przewodnim OTO JA! Numer kwietniowy nosi tytuł: „Oto Ja, jestem z tobą!” Dzienniczek składa się z fragmentów Pisma Świętego do przemyślenia na każdy dzień miesiąca, komentarz w postaci myśli, cytatu czy rozmyślania z pytaniami do  rozważań oraz miejsce na notatki i własne uwagi i przemyślenia. Całość to 65 strony. Myślą przewodnią na kwiecień jest rozważanie nad Darem Rozumu w kontekście Odnalezienia Pana Jezusa w Świątyni.

Myśl tytułowa to zawołanie: „Ja Pan jestem z tobą nie lękaj się niczego, jesteś w Sercu Moim" (Dz 1233). Pytania stawiane w dzienniczku w tym miesiącu pokażą nam jaka jest moja relacja z Bogiem? Jak doświadczam Pana Boga w codzienności? Jakimi słowami mogę opisać miłość Boga do człowieka? W jaki sposób doświadczam jej w życiu? CO stawiam ponad Boga kogo lub co? Jakie konsekwencje niesie dla mnie bycoe dzieckiem Bożym?

Celem tego miesiąca formacji jest zaproszenie każdego z nas do dojrzałego przeżywania uczestnictwa we Mszy Świętej, a dla bardziej wytrwałych także prawda do przekazania mówiąca o tym, że Bóg jest darem, że każde spotkanie z nim jest darem. Owocem formacji tego miesiąca ma być kształtowanie nawyku przywoływania Ducha Świętego

Kategoria

książka

Tytuł

Dziennik duchowy Kwiecień: Oto Ja, jestem z tobą!

Wydanie

I

Język wydania

polski

Wydawnictwo

Wydawnictwo i Księgarnia „GOTÓW” KSM

Rok wydania

2017

ISBN

978-83-87207-51-9

Ilość stron

65

Wymiary (wys./szer.)

210 mm/ 148 mm

Okładka

miękka

 

 

3 Inne produkty

30 Inne produkty