Stuła ŚDM Zobacz większe

Stuła ŚDM

Nowy

Dwustronne stuły na ŚDM w Panamie. Idealne dla duszpasterzy i księży wybierających się do Panamy. Stuły wykonane są z dobrej jakości tkanin, ozdobione haftowanym logo ŚDM.

Więcej szczegółów

200,00 zł

Stan: Ten produkt nie występuje już w magazynie

Dwustronne kapłańskie stuły przygotowane z okazji Światowych Dni Młodzieży w Panamie.

Stuły są idealne dla duszpasterzy i księży wybierających się do Panamy na Światowe Dni Młodzieży i nie tylko także dla tych, którzy nie wybierają się do Panamy i będą w modlitwie towarzyszyć tym wielkim wydarzeniom.

Stuły wykonane są z dobrej jakości tkanin, ozdobione haftowanym logo ŚDM i KBO. 

Główne miejsce w symbolice logo ŚDM zajmuje postać Maryi Dziewicy w swoim „niech mi się stanie” nawiązuje do hasła ŚDM w Panamie. Małe kropki przedstawione są jako symbol korony Maryi i pielgrzymów z pięciu kontynentów. Pozostałymi elementami loga jest Kanał Panamski, oznaczający drogę pielgrzyma, odnajdującą w Maryi sposób na spotkanie się z Jezusem, kształt Przesmyku Panamskiego, jako miejsce przyjęcia pielgrzymów z całego świata oraz Krzyż Pielgrzyma.

Inny aspekt symboliczny loga jest związany z literą „M”, która ukazuje się w kształcie serca. Nawiązuje w ten sposób do hasła: „Most Świata- Serce Wszechświata”, przedstawiając imię Maryi jako drogę (most) do Jezusa i Jego serca oddanego Matce.

Drugim logo na stule jest logo Krajowego Biura Organizacyjnego.

Idealny prezent dla Księdza Asystenta z okazji rocznicy święceń, imienin czy dnia ustanowienia Eucharystii i sakramentu kapłaństwa.

30 Inne produkty