Dzienniczek duchowy - luty Zobacz większe

Dzienniczek duchowy - luty

978-83-87207-51-9

Nowy

Dziennik duchowy Luty: Oto Ja, mów do mnie! Dziennik duchowy na luty to kolejny już 3 z serii dzienników duchowych wydawanych pod hasłem przewodnim OTO JA! Numer lutowy nosi tytuł: „Oto Ja, mów do mnie!” Myślą przewodnią na styczeń jest rozważanie nad Darem Pobożności w kontekście Narodzenia Pana Jezusa. 

Więcej szczegółów

5,00 zł

Dziennik duchowy Luty: Oto Ja, mów do mnie!

Dziennik duchowy na luty to kolejny już 3 z serii dzienników duchowych wydawanych pod hasłem przewodnim OTO JA! Numer lutowy nosi tytuł: „Oto Ja, mów do mnie!” Dzienniczek składa się z fragmentów Pisma Świętego do przemyślenia na każdy dzień miesiąca, komentarz w postaci myśli, cytatu czy rozmyślania z pytaniami do  rozważań oraz miejsce na notatki i własne uwagi i przemyślenia. Całość to 61 strony. Myślą przewodnią na luty jest rozważanie nad Darem Pobożności w kontekście Narodzenia Pana Jezusa.

Myśl tytułowa to zawołanie: „Mów do mnie po prostu, jak przyjaciel z przyjacielem. No, powiedz mi dziecię Moje co cię wstrzymuje na drodze do świętości?” (Dz 1487). Pytania stawiane w dzienniczku w tym miesiącu pokażą nam jaka jest nasza pobożność, jak często uczestniczę we Mszy świętej, jak podchodzę do nakazów i postów, co jest głodem i pragnieniem mojej duszy, jaka jest moja postawa wobec trudnych doświadczeń w moim życiu, czy wierzę w istnienie nieba i piekła?

Celem tego miesiąca formacji jest zaproszenie każdego z nas do dojrzałego przeżywania uczestnictwa we Mszy Świętej, a dla bardziej wytrwałych także prawda do przekazania mówiąca o tym, że Bóg jest darem, że każde spotkanie z nim jest darem. Owocem formacji tego miesiąca ma być kształtowanie nawyku przywoływania Ducha Świętego

Kategoria

książka

Tytuł

Dziennik duchowy Luty 017: Oto Ja, mów do nie

Wydanie

I

Język wydania

polski

Wydawnictwo

Wydawnictwo i Księgarnia „GOTÓW” KSM

Rok wydania

2017

ISBN

978-83-87207-51-9

Ilość stron

61

Wymiary (wys./szer.)

210 mm/ 148 mm

Okładka

miękka

 

 

28 Inne produkty