Dzienniczek duchowy - styczeń Zobacz większe

Dzienniczek duchowy - styczeń

978-83-87207-51-9

Nowy

Dziennik duchowy Styczeń: Oto Ja, poślij mnie. Dziennik duchowy na styczeń z serii dzienników duchowych wydawanych pod hasłem przewodnim OTO JA! Celem formacji tego miesiąca zaproszenie każdego z nas do stałego pielęgnowania relacji z Panem Bogiem w modlitwie i lekturze Pisma Świętego. Owocem formacji tego miesiąca ma być czytanie systematyczne Pisma Świętego i jego medytacja. 

Więcej szczegółów

5,00 zł

Dziennik duchowy na styczeń z serii dzienników duchowych wydawanych pod hasłem przewodnim OTO JA! Numer styczniowy nosi tytuł: „Oto Ja, poślij mnie!” Dzienniczek zawiera fragmenty Pisma Świętego do przemyśleń na każdy dzień, komentarz – myśl, cytat czy rozmyślania z pytaniami do medytacji i rozważań oraz miejsce na notatki i własne przemyślenia. Całość to 67 strony.

Myślą przewodnią na styczeń jest: „Cokolwiek czynię, nie liczę na własne siły, ale na łaskę Bożą z łaską Bożą dusza może przejść przez największe trudności zwycięsko” (Dz 287). Pytania stawiane w dzienniczek w tym miesiącu pokażą nam jakie są nasze wartości, co jest dla mnie ważne, w jaki sposób szukam Jezusa, jakie znaki i gesty wobec ludzi są świadectwem moje wiary, jak walczę z pokusami, kiedy mam kłopoty z modlitwą i jak czy uważam, że w moim życiu potrzeba wiary i nawrócenia.

Celem formacji tego miesiąca jest zaproszenie każdego z nas do stałego pielęgnowania relacji z Panem Bogiem w modlitwie i lekturze Pisma Świętego, a dla bardziej wytrwałych także apostolstwo i przekazywanie prawdy mówiącej o tym, że Bóg jest zaangażowany w nasze życie, że Mu na nas zależy. Owocem formacji tego miesiąca ma być postanowienie czytania systematycznego Pisma Świętego i medytacja nad tym co przeczytaliśmy. 

 

Kategoria

książka

Tytuł

Dziennik duchowy Grudzień 2017: Oto Ja, poślij mnie

Wydanie

I

Język wydania

polski

Wydawnictwo

Wydawnictwo i Księgarnia „GOTÓW” KSM

Rok wydania

2017

ISBN

978-83-87207-50-2

Ilość stron

61

Wymiary (wys./szer.)

210 mm/ 148 mm

Okładka

miękka

 

28 Inne produkty