Dzienniczek duchowy - grudzień Zobacz większe

Dzienniczek duchowy - grudzień

978 -83-87207-49-6

Nowy

Dziennik duchowych Grudzień: Oto Ja, nie bój się!

Numer grudniowy nosi tytuł Oto Ja, nie bój się! Dzienniczek zawiera fragmenty Pisma Świętego do przemyśleń na każdy dzień, komentarz – myśl, cytat czy rozmyślania z pytaniami do medytacji i rozważań oraz miejsce na notatki i własne przemyślenia. Całość to 67 strony.

Więcej szczegółów

5,00 zł

Dziennik duchowych Grudzień: Oto Ja, nie bój się!

Dziennik duchowy na grudzień otwiera nowy program duszpasterski na rok liturgiczny 2017/2018. Seria dzienników duchowych wydawana jest pod hasłem przewodnim: OTO JA! Biskup Marek Solarczyk Przewodniczący Rady KEP ds. Duszpasterstwa Młodzieży pisze w słowie wstępnym, że program ten zaprasza nas „do odnalezienia osobistej relacji z Bogiem, ale także podjęcia z ufnością życiowych wyzwań”.  Numer grudniowy nosi tytuł Oto Ja, nie bój się! Dzienniczek zawiera fragmenty Pisma Świętego do przemyśleń na każdy dzień, komentarz – myśl, cytat czy rozmyślania z pytaniami do medytacji i rozważań oraz miejsce na notatki i własne przemyślenia. Całość to 67 strony. Myślą przewodnią na grudzień jest: „Miłość wypędza z duszy bojaźń. Odkąd umiłowałem Boga całą istotą swoją, całą mocą swego serca, od tej chwili ustąpiła bojaźń’"(Dz. 589). Pytania stawiane w  dzienniczek pokażą nam kim jest dla mnie Bóg, jakie miejsce zajmuje w moim życiu, co jest dla mnie ważne czy szukam kontaktu z Bogiem i jaka jest motywacja moich działań kiedy się buntuję przeciwko Bogu co mnie hamuje.

Celem tego miesiąca jest ukazanie Boga, jako przełamującego lęki, pomagającego je łamać, wzmocnienie zaufania do Boga. Dla osób, które już się duchowo formują dodatkowe zadanie prawda do przekazania, że Bóg jest dobry i chce mojego szczęścia. 

 

Kategoria

książka

Tytuł

Dziennik duchowy Grudzień 2017: Oto Ja, nie bój się

Wydanie

I

Język wydania

polski

Wydawnictwo

Wydawnictwo i Księgarnia „GOTÓW” KSM

Rok wydania

2017

ISBN

978-83-87207-49-6

Ilość stron

67

Wymiary (wys./szer.)

210 mm/ 148 mm

Okładka

miękka

28 Inne produkty