Misja Panama Zobacz większe

Misja Panama

Nowy

Książka: Misja Panama

Chcesz pomóc komuś wyjechać do Panamy? Kupując książkę pt. „Misja Panama” wspomagasz polską młodzież w wyjeździe na 34 Światowe Dni Młodzieży w Panamie, które odbędą się w dniach 22-27 stycznia 2019 roku.

Więcej szczegółów

4,50 zł

15,00 zł

-70%

Książka pt. "Misja Panama". Chcesz pomóc komuś wyjechać do Panamy? Kupując książkę pt. „Misja Panama” wspomagasz polską młodzież w wyjeździe na 34 Światowe Dni Młodzieży w Panamie, które odbędą się w dniach 22-27 stycznia 2019 roku. Dla tych co się wybierają do Panamy to okazja by zapoznać się z kulturą i zwyczajami Panamczyków. Autor barwnie opisuje życie w Panamie koncentrując się na tym co jest celem jego misji...na Bogu.  

Ksiądz Józef Gwóźdź SVD, zupełnie wyjątkowa postać - potrafi malować, naprawić jeepa, grać na gitarze, pływać łodzią czy strzelać z AK 47 - co bardzo nie dziwi ponieważ był funkcjonariuszem Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej w Przemyślu. Dziś jako autor książki od wielu lat będący na misji w Panamie, który opowiada o swoim powołaniu, drodze misyjnej oraz o Panamie i jej mieszkańcach. Lektura niezbędna dla wszystkich, którzy myślą o tym by wybrać się do Panamy choćby na Światowe Dni Młodzieży, ale także dla tych, których fascynuje odległa kultura i obyczaje.    

 

Kategoria

książka

Tytuł

Misja Panama

Wydanie

 I

Język wydania

polski

Wydawnictwo

Wydawnictwo i Księgarnia „GOTÓW”

Rok wydania

2017

ISBN

978-83-87207-45-8

Ilość stron

131 (w tym 16 kredowych)

Wymiary (wys./szer.)

210 mm/ 148 mm

Okładka

miękka

 

30 Inne produkty