Podręcznik Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Zobacz większe

Podręcznik Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży

978-83-87207-30-4

Nowy

Czym jest i czym było Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży możesz się dowiedzieć z Podręcznika. To pozycja obowiązkowa dla wszystkich, którzy chcą poznać trudną historię tej wyjątkowej organizacji.

Więcej szczegółów

10,00 zł

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży to ponad 20.000 członków i ponad 1000 oddziałów parafialnych i kół. Czym jest i czym było Stowarzyszenie możesz się dowiedzieć z Podręcznika. To pozycja obowiązkowa dla wszystkich, którzy chcą poznać trudną historię organizacji, zasady jej działania, elementy tożsamości oraz strukturę Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży. Pozycja powstała jako zbiór  materiałów opracowanych przez członków zespołu redakcyjnego zaangażowanych w działalność KSM – członków KSM, instruktorów, księży asystentów!

Kategoria

książka

Tytuł

Podręcznik

Wydanie

II uzupełnione

Język wydania

polski

Wydawnictwo

Wydawnictwo „GOTÓW”

Rok wydania

2007

ISBN

978-83-87207-30-4

Ilość stron

179

Wymiary (wys./szer.)

210 mm/ 148 mm

Okładka

miękka

"Niniejsza pierwsza propozycja podręcznika co do istoty zawiera najważniejsze pouczenia i wskazówki. Będzie na pewno ważną i przydatną pomocą dla wszystkich, którzy chcą się zapoznać z Katolickim Stowarzyszeniem Młodzieży, w nim się wszechstronnie rozwijać, tworzyć wartościowe rówieśnicze przyjaźnie w oparciu o przyjaźń z Chrystusem i pracować na rzecz społeczeństwa i Kościoła zgodnie z pozdrowieniem: „Przez cnotę, naukę i pracę służyć Bogu i Ojczyźnie - Gotów!" (fragment Słowa wstępu - Podręcznik, s.7, Generalny Asystent KSM Ks. Prałat Antonik Sołtysik )

30 Inne produkty