Psalmy dla Ciebie. Zwyciężaj mocą Bożego słowa! Zobacz większe

Psalmy dla Ciebie. Zwyciężaj mocą Bożego słowa!

Nowy

Magdalena Wołochowicz, autorka bestsellerowej książki Chwilowo Panna, dzieli się swoimi przemyślenia z Psalmów w sposób, który spodoba się każdemu (nie tylko dziewczynom). Inspirująca, zachęcająca a jednocześnie lekka książka.

Więcej szczegółów

13,30 zł

19,00 zł

-30%

Stan: Ten produkt nie występuje już w magazynie

Rozważania inspirowane psalmami. Dla każdego i do wykorzystania w każdej sytuacji, zarówno kiedy przygniatają nas problemy, jak i chcemy podziękować za cud życia. Stąd każdy z czytelników  może się zainspirować treścią tej książki i uczynić swoje życie pełniejsze, bardziej wartościowe i w gąszczu rozpraszających bodźców docenić to, co ma najcenniejsze.

Jak udowadnia autorka, spotkanie z psalmami to spotkanie z żywym Bogiem, który każdego dnia troszczy się o człowieka. Warto z tej skarbnicy czerpać w nieskrępowany sposób, zaś dzięki podanym w książeczce przykładom podjąć wyzwanie, zamyślić się, zmienić sposób patrzenia. A wszystko po to… by zwyciężać mocą Bożego słowa!

Pięknie wydana, zachwycająca szatą graficzną, a przy tym idąca z duchem czasu książeczka to pomysł na sprawdzony prezent dla bliskich i… siebie samego.


Dodatkowe informacje

  • Autor: Magdalena Wołochowicz
  • Stron: 72
  • Format: 15 x 15 cm 
  • ISBN: 9788377979921
  • Oprawa: twarda

30 Inne produkty